wtorek, 25 grudnia 2012
piątek, 24 lutego 2012
...and they lived happily ever after.
środa, 8 lutego 2012
poniedziałek, 5 grudnia 2011
Wieczór opowieści
Plakat, który zrobiłam na wieczór opowieści warszawskich. Raczej nie będzie go można zobaczyć w wielu miejscach, jako że impreza jest yyy... jutro, a ja dostałam info przedwczoraj, ale tak czy siak zapraszam. Będę opowiadać historię o NGOwcu Staszku (głupim acz o złotym sercu) i o złowieszczej urzędniczce Urzędu Grantów i Funduszy Unijnych, pani Kaczce Helenie. Bierzcie dzieci (cudze, jak nie macie swoich), bo będą dla nich warsztaty plastyczne z budowania potworów.
(It's a poster I made for the storytelling evening. If, by any chance, you are in Warsaw tommorow - feel invited, take children [you can borrow them, if you don't have your own ones] and have fun. We are going to have absolutely awesome monster-making workshop for kids and I'm going to tell a story about a poor NGO activist Staszek and evil bureaucrat, Mrs. Halina Kaczka

niedziela, 4 grudnia 2011
Smuteczki
piątek, 28 października 2011
Wolontariat
piątek, 7 października 2011
niedziela, 2 października 2011
środa, 28 września 2011
czwartek, 22 września 2011
Madame Monet
Efekt niesamowicie satysfakcjonujących warsztatów "Czytanie obrazów" na specjalizacji Animacja Kultury. A tutaj oryginalne dzieło, czyli "Madame Monet" aka "Kobieta z parasolką" aka "Spacer". (Na usprawiedliwienie mogę dodać, że w przeciwieństwie do autora oryginału ograniczała mnie wielkość płótna - 25x35 a nie 80x100 i czas wykonania)The outcome of an incredibly satisfying workshop "Reading of the paintings" at the specialization Cultural Animation. Here there is the original painting, "Madame Monet" aka "Woman with a parasol" aka "the Walk". (As an excuse I can say that - contrary to the autor - I was limited by the size of the canvas - 25x35 instead 80x100, and the time)
Subskrybuj:
Posty (Atom)






